Telashe te Roma; operohet Pelegrini, dëmtohet dhe Mkitarian

Dy muaj jashtë fushave të lojës. Kjo është koha e rekuperimit e parashikuar për Lorenco Pelegrinin I cili iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale për frakturën e pësuar në gishtin e pestë të këmbës së djathtë. Ndërhyrja u krye në Villa Stuart dhe gjithcka shkoi shumë mirë për mesfushorin e verdhekuqve që do të shohë sërish

Vazhdoni leximin →

Murinjo lakmon Pelegrinin: italianët i dorezohen “floririt”!

Media italiane shkruan se tanimë është nënshkruar kontrata përkatëse mes futbollistit të talentuar italian, Lorenco Pelegrini, dhe Mançester Junajtidit dhe se pritet vetëm “amini” i klubit të tij të tanishëm. Roma, që është vendosur një pozicion, kur nuk ka se çfarë të bëjë. Junajtidi është gati që të paguajë për Pelegrinin 30 milionë euro, aq

Vazhdoni leximin →

Federika Pelegrini e ka seriozisht: Po mendoj te le notin

Federika Pelegrini po e mendon seriozisht terheqjen perfundimtare nga garat e notit. Vete notarja italianeqe tashme eshte 30 vjec e theksoi kete ne nje interviste per te perjavshmen ‘Chi’. ‘Po e mendoj seriozisht terheqjen nga garat e notit-tha Pelegrini ne intervisten e saj-zemra me thote qe te ndalem pas zhgenjimeve qe perjetova jashte pishinave, ndersa

Vazhdoni leximin →