Pelegrini ‘nderron prefiks’; notarja feston 30 vjetorin ne Evropian

Ka filluar kampionati evropian i notit dhe Federika Pelegrini e perjeton ne nje menyre te veçante. Notarja italiane festoi 30 vjetorin e saj dhe ne dhome mori edhe surprizen nga pjesa tjeter e skuadres se notit.

Pelegrini, sportistja me e suksesshme italiane vendosi qe ta festoje kete pervjetor te saj edhe pak ne menyre hot teksa postoi nje foto te saj krejtesisht pa rroba ne nje vaske pa uje por e mbuluar me tullumbace.

’30 vjet jane si 18-shkruante Pelegrini ne rrjetet sociale-dua te tjere 30 vjet te tille’.

Sfidanti.al