Barcelona i uron Mesit ditëlindjen dhe pret firmën!

Situata ka ndryshuar plotësisht dhe padyshim për mirë, por “plagët” kanë qenë kaq të thella, dhe vazhdojnë të jenë të tilla, saqë është shumë e vështirë të thuash “PO”. Të gjithë sot thonë se Lionel Mesi do të rinovojë kontratën me Barcelonën, por e vërteta është që superylli është në Amerikën e Jugut me kombëtaren

Vazhdoni leximin →

Rudiger feston ditëlindjen e tij, por është ai që bën dhurata; torta për mjekët dhe infermierët

Antonio Rudiger në ditën e 28 vjetorit të tij të lindjes deshi të ofrojë një festë të vogël mjekëve dhe infermierëve të Chelsea&Ëestminster Hospital, spitali që është pranë Stamford Bridge, stadiumit të Bluve të Londrës. Mbrojtësi deshi të falenderojë mjekët dhe infermierët anglezë për përpjekjet e tyre në mbrojtje të shëndetit të të gjithë personave

Vazhdoni leximin →