Ronaldo, jo Kantona, numri 1 i Junajtidit në Premier Ligë

Sondazhi u bë përpara një ndeshjeje jubilare. Mançester Junajtid luan sfidën numër 1 000 në Premier Ligë dhe tifozëve iu kërkua që të zgjedhin lojtarin më të mirë të kampionatit, që kur ai nisi në 1992 e deri më sot. Pasi votimi përfundoi, më i miri doli Kristiano Ronaldo, por jo i mbiquajturi “Mbreti”, pra

Vazhdoni leximin →