Inter humbet derbin, Agustina ngushëllon Lautaro Martinez

Mbrëmja e së shtunës ishte e errët për Lautaro Martinez teksa Interi i tij humbi derbin e Madonninës kundër Milanit. Por sulmuesi argjentinas e ka dikë që di ta ngushëllojë, e fejuara e tij Agustina Gandolfo. Kjo e fundit e bën këtë nëpërmjet postimit të një fotoje  në rrjetet sociale ku shfaqet barku i rrumbullakosur

Vazhdoni leximin →

Eleni (Entela) ngushëllon futbollistin spanjoll Alberto Botia

Eleni Fureira zuri vendin e dytë në Festivalin Evropian të Muzikës që u zhvillua, së fundmi, në Lisbonë të Portugalisë dhe pakkush mbeti indiferent ndaj bukurisë dhe trupit të saj të përsosur. Por, sidoqoftë, Eleni mund të mburret se ajo ka një histori jete interesante. Eleni është lindur në Shqipëri, por familja e saj, qëkur

Vazhdoni leximin →