Vanessa: Stema e Romës, gjithandej

Vanessa, që emrin e artit e ka La Patitucci, është një fotomodele dhe blogere për udhëtimet që në zemrën e saj ka skuadrën e Romës. ‘Adhuroj që të ngjis titujt e Romës në dollapin tim të veshjeve, njëherë e vura edhe në këmishën time të markës Dior’-ishin fjalët e 30 vjecares që është të një

Vazhdoni leximin →

Ditëlindja e modeles Cindy Bruna, Mbappe e Verratti në festë pa maskë e pa ruajtur distancën

Pas fitores tenistike me Angers të premten, futbollistët e Paris Saint Germain u lanë pushim në fundjavë nga trajneri Thomas Tuchel duke e shfrytëzuar në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndërsa Icardi e Navas udhëtuan drejt Madridit një qytet me masa të forta kufizuese për shkak të Covid-19, Kylian Mbappe dhe Marco Verratti qëndruan

Vazhdoni leximin →

Finalja e Championsit si reklamë pornoje, modelja pushton fushën!

Ishte një finale Championsi, por edhe një rast për të treguar se ligji mund të shkelet në këtë botë, dhe të dalësh me fitim. Në fund të fundit, edhe kjo është pjesë e lirisë. Modelja amerikane (ndoshta me origjinë polake), Kinsej Uolanski (Kinsey Wolanski) vrapoi pa leje nëpër fushën e stadiumit “Uanda Metropolitana” të Madridit

Vazhdoni leximin →

Mejuedhër dhe modelja Jasmila; dashuri në horizont?

Floid Mejuedhër nuk i pëlqen vetëm të mburret me bizhuteritë, makinat e luksit apo vilat e ndryshme. ai është në gjendje që të fitojë edhe zemrat e femrave dhe këtë ai e ka treguar në disa raste. Por së fundmi ënë median argjentinase po flitet për një miqësi të ngushtë të boksierit me modelen bukuroshe

Vazhdoni leximin →