Bëhu mirë sa më shpejt Sër Keni Dalglish!

Një tjetër goditje nga koronavirusi në sport, në futboll, dhe në një emër të shquar. Keni Dalglish, njeriu që fitoi çdo trofe të mundshëm me Liverpulin si lojtar dhe si trajner, ka dalë pozitiv për virusin famëkeq dhe ndodhet në spital që nga e mërkura. Familja e legjendës njoftoi se gjendja e tij nuk është

Vazhdoni leximin →

Kimih s’ia perton Levandovskit: Pa neve, ti je një hiç!

Robert Levandovski përsëri po shkakton grindje te Bajerni i Mynihut dhe, madje, këtë po e bën në prag të fillimit të sezonit të ri të Bundesligës. Në vend që të përqëndrohen në fushë dhe te ndeshja e ardhshme me Hofenhajmin, bavarezët po tronditen nga mosmarrëveshjet e brendshme që janë keqësuar më shumë mbas intervistës së

Vazhdoni leximin →