Gjermania, Flick arrin marrëveshjen për Kombëtaren?

Hansi Flick që në qershor do të largohet nga drejtimi I Bayernit të Mynihut duket se e ka gjetur një marrëveshje me Federatën Gjermane të Futbollit për të drejtuar kombëtaren gjermane pas kampionatit Evropian të Futbollit në vend të Joachim Loew. Sipas asaj që publikon media në Gjermani, Flick do të nënshkruajë një kontratë 3

Vazhdoni leximin →

E thotë Forbes; Liverpul pranë një akordi me kompaninë Nike

Liverpul është shumë pranë nënshkrimit të një kontrate shumëmilionëshe me kompaninë e njohur të veshjeve sportive Nike, një lajm ky që publikohet nga revista Forbes e specializuar në cështjet e transaksioneve mes kompanive Klubi kampion i Evropës në fuqi, aktualist ka një kontratë me kompaninë Neë Balance që skadon në fund të këtij sezoni dhe

Vazhdoni leximin →