Muzika i shëron të gjitha, Mekgregor shkon në koncert

Humbja me Habib Nurmagomedovin ishte e rëndë, por jeta duhet të ecë përpara. Këtë e dinte mirë Konor Mekgregori, dhe irlandezi vendosi të harronte duke shkuar në bregun tjetër të Amerikës, në Los Anxhelos. Luftëtari i MMA-së ndoqi një koncert aty, ku nuk ngurroi të bënte shumë foto (apo t’i bënin foto). Ishte një shfaqje

Vazhdoni leximin →

Ibrahimoviç: Unë jam ninxhë, mund t’i bëj ballë edhe Lebronit!

Futbollisti legjendar, Zllatan Ibrahimoviç, aktualisht, luan me klubin Los Anxhelos Galaksi, ndërkohë që basketbollisti më i mirë amerikan, Lebron Xhejms, nënshkroi kohët e fundit kontratë me klubin Los Anxhelos Lejkërs. Më këtë rast, ky sportist i shkëlqyer suedez vazhdon të bëjë deklarata të tilla që tërheqin vëmendjen e madhe të opinionit publik. “Do të shkoj

Vazhdoni leximin →

Los Anxhelos Lejkersat synojnë Lebron Xhejmsin

Synimi nr.1 i ekipit të mësipërm është sjellja, sezonin e ardhshëm, të basketbollistit më të mirë të Klivlendit dhe të NBA-së amerikane, në përgjithësi, Lebtron Xhejms. Lejkersat duan që të kthehen në rrugët e vjetra të lavdishme, kështu që ky klub synon që të krijojë një ekip që të jetë konkurrues, madje, edhe për titullin

Vazhdoni leximin →

Mjekja seksi, tërhiqet Samir Nasri

Pak ditë më parë u publikua një lajm lidhur me futbollistin francez Samir Nasri, i cili në rrjetet sociale publikoi mesazhe, ku pranonte se kishte bërë seks me një mjeke në Los Anxhelos. Më pas ai e mohoi një gjë të tillë, duke thënë se nuk ka shkruar asgjë vetë, por këtë mund ta ketë

Vazhdoni leximin →