Libri i një ish prostitute kërcënon martesën e Uejn Runit

Quhet Helen Ud dhe ditët e fundit është shndërruar në një prej protagonistecve të tabloideve britanike. Arsyeja? Po përgatitet të publikojë një libër që mund të kërcënojë martesën e Uejn Runit. Mësohet se Helen Ud ka ushtruar profesionin e prostitucionit në të kaluarën dhe ka pasur marrëdhënie me futbollistin në vitin 2009 edhe pse ky

Vazhdoni leximin →

Kimi Raikonen prezanton librin e tij me…poezi: Si Shekspiri

Kimi Raikonen jo gjithnje qendron brenda skemave dhe kjo ka ndodhur edhe kete radhe. Piloti finlandez i Ferrarit prezantoi librin e tij me…poezi.  Raikonen e beri kete pikerisht ne Suzuka duke bere edhe shaka ne Instagram: ‘Si Shekspiri dhe Runeberg-shkruante Raikonen me profilin e tij. Ajo qe te ben pershtypje ne librin e tij se

Vazhdoni leximin →

Hajde besoje: Zgjati burgun që të bënte fotografi me Totin?!

Një nga futbollistët më të mirë në historinë e futbollit italian, Fançesko Toti, në autobiografinë “Un Kapitano” (Një kapiten) zbulon disa histori mjaft interesante që i kanë ndodhur gjatë karrierës së tij futbollistike. Si një moment mjaft të veçantë në librin e tij autobiografik, Toti përmend një ndodhi në vitin 2006, kur Italia u shpall

Vazhdoni leximin →