Las Vegasi – favorit për ndeshjen Xhoshua – Kliçko 2

Las Vegasi është favoriti kryesor për organizimin dhe zhvillimin e ndeshjes revansh, pra asaj të dytë, mes kampionit aktual të botës të peshës së rëndë në tre versione të boksit profesionist, britanikut Entoni Xhoshua, dhe ish-kampionit të botës ukrainasit Vladimir Kliçko. Këtë lajm e bëri të ditur promotori i boksierit britanik, Edi Hern, sipas të

Vazhdoni leximin →