Higuain paska ikur si “hajdut”  nga Napoli..

Disa gjera nuk harrohen kurrë. Fjala tradhëti  nuk është përmendur , por është e qartë se koncepti është aty. Jose Kajehon ka folur gjatë për Napolin dhe raportet e tij me futbollin italian në mikrofonët e  “Onda”.  Midis gjithë argumenteve të trajtur nga futbollisti spanjoll, u fol edhe për kalimin e Gonzalo Higuain tek Juventusi,

Vazhdoni leximin →

Topi i Kajehon-it dhe thumbimet e javës

Vilar ( presidenti i Spanjës): ” Me Shqipërinë jam ndeshur për halle të ndryshme, sidomos kur kanë patur nevojë, por kur të jemi përballë në fushë…nuk ju ndihmoj dot” De Biazi ( trajner i Kombëtares): “Që do të parkojmë një autobus para portës nuk diskutohet, por do të jetë edhe pa…rrota” Andi Lila ( mbrojtës

Vazhdoni leximin →