Reali nxjerr “në shitje” Bejlin, Hazarin, Iskon; dikur “ar safi”, por sot nuk i merr kush!

Madrilenët mbetën duke dalë në treg, por këtë “mall” nuk dëshirojnë t’ia blejnë. Garet Bejl, Eden Hazar dhe Isko Alarkon janë lojtarët që ishin yje tek Reali, por tani nuk i do trajneri Karlo Ançeloti, siç nuk i deshi as Zinedin Zidani. Mediat spanjolle raportojnë se klubi “merenges” do të përpiqet që t’i transferojë në

Vazhdoni leximin →

Real Madrid është mallkuar; dëmtohet edhe Isko

Real Madrid vazhdon të humbasë pjesët. Infermieria e skuadrës merenges është mbushur plot pasi në të janë Hazard, Asensio, Hames, Brahim e Rodrigo. Së fundmi këtyre lojtarëve u bashkohet edhe Isko. Reali Madridit konfirmoi se fantazisti spanjoll iu nënshtrua testeve mjekësore nga të cilat rezultoi se ai ka një dëmtim muskular në bicespin femoral të

Vazhdoni leximin →