Askush si Ibrahimovic; 15 gola në moshën 39 vjecare, por ai: Për moshën nuk flas kurrë me kënaqësi

Zlatan Ibrahimovic u kthye në fushë, me gol, me 90 minuta në këmbë, mori Milanin në duar në momentin më të vështirë; ajo e Firences ishte transferta perfekte për Zlatan Ibrahimovic. Me humor të mirë, sulmuesi suedez foli për Sky Sports në fund të ndeshjes duke nënvizuar rëndësinë e fitores 3-2 ndaj Fiorentinës ‘Ishte shumë

Vazhdoni leximin →

Lebron James i përgjigjet Ibrahimovic: Nuk ka asnjë mënyrë që të hesht, zëri im është i fuqishëm

Zlatan Ibrahimovic sulmon, LeBron James përgjigjet. Suedezi së fundmi iu drejtua basketbollistit duke e ‘këshilluar’ që të bëjë atë që di të bëjë më mirë dhe të lërë politikën. Ylli i LA Lakers, pas fitores së skuadrës së tij ndaj Portland iu përgjigj suedezit. ‘Fjalët e tij janë argëtuese duke qenë se ai vetë bëri

Vazhdoni leximin →