MotoGP, Ianone pozitiv në testet antidoping, FIM e pezullon

Federata Ndërkombëtare e Motociklizmit pezulloi Andrea Ianonen pasi rezultoi pozitiv në një kontroll antidoping, Analiza në kampionin e urinës së pilotit të Aprilias u krye në një laborator të akredituar të ËADA në Kreisha në Gjermani nga ku rezultoi se pozitiviteti I Ianones për steroid androgenë anabolizantë dhe e gjithë kjo ndodhi në 3 nëntor

Vazhdoni leximin →

Andrea Ianone single, kërkon takim me moderatoren Dileta Leota

Dileta Leota është padyshim një prej moderatoreve më të njohura dhe bukuroshe të Italisë. Aktualisht ajo punon në platformën DAZN dhe ka 3.8 milionë ndjekës në Instagram, por ajo është edhe te Radio 105, ndërkohë që më parë ka qenë edhe televizionin Sky ku prezantonte programe për futbollin kryesisht të kampionatit të Serisë B. Format

Vazhdoni leximin →

E dashuruar me Ianonen? Odri Bue e përgënjeshtron në Instagram

Ditët e fundit kanë shpërthyer sërish zërat për jetën private të Andrea Ianones. Piloti italian i botërorit të MotoGP është folur shumë se tashmë e ka lënë pas krahëve historinë e tij të dashurisë me shoëgirl argjentinase, Belen Rodrigez teksa ka nisur një lidhje me modelen Odri Bue. Revista e përjavshme italiane ‘Chi’ publikoi edhe

Vazhdoni leximin →

Belen e Janone? Çifti ndahet, moderatorja eshte beqare

Jeta private e Belen Rodrigez ngjall gjithnje kureshtje. Se fundmi moderatorja argjentinase ishte ne nje lidhje dashurie me pilotin e MotoGP, Andrea Ianone, nje histori qe duker se ka arritur ne fundin e saj.  Sipas te perjavshmes ‘Chi’ Belen u kishte thene miqve te saj se lidhja me Ianonen kishte hyre ne nje krize te

Vazhdoni leximin →

Belen Rodriguez e Iannone; çfarë shfaqje dashurie në televizion

Belen Rodriguez tashmë është e përfshire në Botërorin e MotoGP. Showgirl-ja argjentinase prej muajsh ka nisur një lidhje të re me pilotin Andrea Iannone, një lidhje që duket se po shkon mjaft mirë. Rodriguez e Iannone që shpesh kanë qenë protagonistë të kronikave rozë, ishin të ftuar në emisioninin Maurizio Costanzo Show për të treguar

Vazhdoni leximin →