Belen e Janone? Çifti ndahet, moderatorja eshte beqare

Jeta private e Belen Rodrigez ngjall gjithnje kureshtje. Se fundmi moderatorja argjentinase ishte ne nje lidhje dashurie me pilotin e MotoGP, Andrea Ianone, nje histori qe duker se ka arritur ne fundin e saj.  Sipas te perjavshmes ‘Chi’ Belen u kishte thene miqve te saj se lidhja me Ianonen kishte hyre ne nje krize te thelle e te pakalueshme.

Ne fakt indiciet per ndarjen e ciftit kishin filluar te shfaqeshin prej kohesh. Ne rrjetet sociale nuk po publikoheshin me foto te ciftit e nuk kishte deklarata dashurie dhe te mendosh qe para pak ditesh te dy benin ‘Like’ njeri-tjetrit edhe pse te impenjuar me evenimentet e tyre.

Ndersa, Belen ndahet, per motren e saj Sesilia mund te thuhet krejtesisht e kunderta. Historia e dashurise se saj me Injacio Mozer po shkon aq mire sa cifti duket se ka filluar te mendoje per martesen. Vete djali i ciklistit te njohur italian e pohoi kete ne nje interviste per nje televizion: ‘Po kerkojme te vendosim bazat per nje te ardhme se bashku-tha Injacio Mozer-po bashkejetojme dhe kemi marre nje shtepi te re’.

Sfidanti.al