Rumenige provokon Rojsin dhe Humelsin në prag të duelit

Flasim për Dortmund-Bajern, një sfidë e Bundesligës që luhet në 4 dhjetor, dhe që është padyshim interesante. Edhe pse nuk besohet shumë që Borusia do të sfidojë bavarezët për titullin, diferenca në kampionat është vetëm 1 pikë, pra gjithçka është e hapur. Ish-shefi ekzekutiv iBajernit, Karl-Hajnc Rumenige, iftuar në televizionin “Skaj Sport” deklaroi pa doreza

Vazhdoni leximin →