Alonso i pergjigjet Hornerit: Beri hitin e veres

Drejtori i Pergjithshem i Red Bullit, Kristian Horner deklaroi perpara pak ditesh se skuadra e tij nuk e do Alonson ne radhet e saj pasi ka tendencen per te krijuar kaos. Piloti spanjoll nuk priti shume  dhe reagoi duke iu pergjigjur deklarates se Hornerit nepermjet nje postimi ne Twitter. ‘Me siguri eshte nje nder gjerat

Vazhdoni leximin →