Ronaldo i dedikohet golfit, Xhorxhina sërish shtatzënë?

Pasi festoi fitoren e parë sezonale ndaj Parmës në Serinë A me Juventusin, Kristiano Ronaldo vendosi të relaksohej duke iu dedikuar golfit përpara se të kthehet në stërvitje me skuadrën për të përgatitur supersfidën me Napolin. Ylli portugez i shoqëruar nga e fejuara e tij Xhorxhina dhe 4 fëmijët e kaluan të dielën duke luajtur

Vazhdoni leximin →

Tajger Udsi ishte nën veprimin e pesë drogave bashkë!

Golfisti legjendar, Tajger Uds, ka pasur pesë lloje të ndryshme drogash në organizimn e tij, kur u kap, para disa kohësh, nga policia se po i jepte makinës në gjendje të dehur. Këtë konkluzion e nxori kontrolli toksikologjik. Rezultatet e kontrollit treguan praninë e pesë substancave të ndryshme, midis tyre të medikamenteve të forta kundër

Vazhdoni leximin →