Ka të drejtë presidenti Gjici…ky është goli special  i Kukësit

  Në Kukës thonë se misionari i golit është Pejiç, ndërsa në brendësi të ekipit, ka një misionar tjetër për golin e madh. Dervishi u shkarkua me fjalët përshtypjelënëse: “ Mësova shumë nga presidenti Gjici”.Kapteni Hallaçi, në një koment, paska thënë: “ Kritikat që bën presidenti janë  me vend. Jemi darkord të gjithë me presidentin”. 

Vazhdoni leximin →

Duka nuk shikon Manushin tek “Procesi Sportiv”. Thumbimet e javës

Duka ( president i FSHF-së): “Nuk shikoj Manushin tek “Procesi Sportiv”, ngaqë ndjek bukuroshen Marina..” De Biazi ( trajneri i Kombëtares): “Nuk më intereson se çfarë thonë gazetarët, unë vetë jam i kënaqur nga ndeshjet me Lihtenshtejnin dhe me Spanjën” Ardian Takaj ( president i Skënderbeut): “Tirana-Skënderbeu do të kujtohet si ndeshja e futbollit të

Vazhdoni leximin →