Tirana fiton derbin…e femrave

Java e katërt e kampionatit ‘Abissnet Superiore’ për vajza u mbyll këtë të diel me dy sfidat e fundit, Apolonia – Kinostudio dhe Gramshi – Skënderbeu. Fieraket u rikthyen te fitorja këtë javë, duke mposhtur me shifrat e thella 6-1 skuadrën e Kinostudios në shtëpi. Në ndeshjen tjetër të së dielës, Gramshi mori fitoren e

Vazhdoni leximin →

Femrat rikthehen në fushën e lojës

Të shtunën rikthehet në fushë futbiolli shqiptar i femrave me edicionin e ri të Kategorisë Superiore 2023-2024. FSHF njofton se java e parë e edicionit të 15 do të  të startojë me ndeshjen Kinostudio – Teuta, që do të luhet paraditen e nesërme, duke nisur nga ora 10:00 në QSK Kamëz. Ndërkaq, po nesër do

Vazhdoni leximin →