Murinjo e heq nga regjistri: Felaini përfundon në Turqi

Maruan Felaini ka shumë mundësi që ta vazhdojë karrierën në Turqi, konkretisht, te Gallatasaraji. Ky ekip gjigant turk, nga ana e tij, ka konfirmuar se ai po zhvillon bisedime me Junajtidin dhe se Felaini pritet që të vijë, shumë shpejt, në Stamboll për kontroll mjekësor. “Po, është e vërtetë, ne po bisedojmë me Felainin, pasi

Vazhdoni leximin →

Ja formacioni i dështakëve milionerë të kampionatit anglez

Në bazë të paraqitjeve të deritanishme në Premier Ligën angleze, Goal.com, ka përzgjedhur edhe formacionin më të dobët të sezonit. Kjo skuadër dominohet nga lojtarët e kampionëve aktualë të Leiçester Sitit, cilët deri disa muaj më parë çuditën të gjithë globin, duke udhëhequr një kampionat nga më të vështirët, madje duke arritur të kurorëzohen në

Vazhdoni leximin →