‘Përplasje titanësh’ në Coppa Italia; të mëdhatë zihen për datat e gjysmëfinaleve

Pa rifilluar ende pjesa e mbetur e sezonit në futbollin italian, dhe ekipet e mëdha të tij kanë nisur ‘sherrin’ mes tyre dhe shkak janë bërë ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Është parashikuar që në këtë fazë të kompeticionit Juventus-Milan të luhet në 12 qershor, ndërsa Napoli-Inter  në 13 qershor, gjithnjë nëse do të

Vazhdoni leximin →