PSG, Navas është portieri më i mirë i Ligue 1

Keylor Navas është zgjedhur portieri më i mirë i Ligue 1 nga Unioni i Futbollistëve Profesionistë në Francë. ‘Jam shumë i lumtur, falenderoj Zotin dhe të gjithë ata që më kanë votuar-ishin fjalët e portierit kostarikan-përpiqem të përmirësohem cdo sezon; kam pasur një vit shumë të mirë, më pëlqeu. U përpoqa të jap më të

Vazhdoni leximin →

PSG vendos cmimin për Mbappe; kërkon 200 milionë Euro

Paris Saint Germain ka vendosur një cmim për Kylian Mbappe; 200 milionë Euro. Kjo është ajo që publikon e përditshmja franceze ‘Le Parisien’ që ka raporte shumë të mira me Paris Saint Germainit. Po kështu kjo e përditshme zbulon edhe kërkesën e  bërë nga futbollisti; 30 milionë Euro bruto në vit, shifra këto qëe janë

Vazhdoni leximin →