De Brujni tregon sesi ndodhi përplasja me Zhoze Murinjon

Kanë kaluar shumë vite që nga ajo kohë dhe gjërat janë harruar. Secili prej tyre ka ndjekur rrugën e tij, futbollisti duke shkëlqyer për Mançester Sitin dhe trajneri duke tentuar trofetë dhe futbollin e Championsit nga Totenhemi tek Roma. Flasim për Kevin De Brujnin dhe Zhoze Murinjon, që dikur ishin bashkë në “Stemford Brixh”. Mesfushori

Vazhdoni leximin →