Seredova ia kthen Bufonit: Një gotë e thyer mbetet e thyer!

Modelja çeke dhe portieri legjendar kanë qenë një nga historitë e hershme mediatike “rozë”. Alena Seredova dhe Xhanluixhi Bufon ishin të dashuruar dhe të martuar, por nuk mundën të ishin bashkë derisa “vdekja t’i ndante”. Pati akuza e ndoshta Bufoni pati një dashuri të re, por këto janë histori të tyret private. Këto ditë në

Vazhdoni leximin →