Lejkërs, pas Lebronit e Djevisit doni edhe Antetokumbon?!

Një gazetë spanjolle e quan “nëna e të gjitha bombave”, siç ishte shprehja dikur “nëna e të gjitha luftërave”. E tillë padyshim që do të ishte një transferim i Janis Antetokumbos tek Los Anxhelos Lejkërsat, për t’u bashkuar me Lebron Xhejmsin dhe Entoni Dejvisin. Këto janë njoftimet nga përtej Atlantikut, të shoqëruara me kombinimet e

Vazhdoni leximin →

Stoiçkov: Nejmari – “bombë”, por në dhomën e zhveshjes!

E ardhmja e Nejmarit vazhdon të jetë objekt spekulimesh dhe, krahas Barcelonës, si destinacion i ardhshëm i këtij futbollisti brazilian po përmendet edhe Reali. Mundësinë që ai të kthehet ne “Kamp Nou”, e komentoi edhe ish-futbolisti i njohur i Barçës Hristo Stojçkov që konsideron se klubi katalonjas nuk ka nevojë për Nejmarin. “Barcelona nuk ka

Vazhdoni leximin →