Alegri për argëtimin “fatsjellës” të yjeve : Jam trajner.. jo roje!

Tabloidi italian “The King” publikoi para disa ditësh një lajm, sipas të cilit futbollistët e Juventusit mbas humbjes 2-0 nga Atletiko e Madridit në Ligën e Kampioneve, menjëherë mbas ndeshjes fluturuan me një aeroplan privat gjetkë, më saktë në një parti argëtuese, ku, midis tjerëve, ndodheshin edhe rreth 60 manekine. Sipas tabloidit të lartpërmendur, në

Vazhdoni leximin →

Bernardeski i bën dhuratë Ronaldos një portret

Raportet e mira mes Kristiano Ronaldos dhe Federiko bernardeskit shkojnë përtek fushës së lojës. Fantazisti italian që po vuan një dëmtim muskular, i bëri yllit portugez të Juventusit si dhuratë për Krishtlindje një portret të pikturuiar me bojëra vaji të përmasave 150 me 100 cm dhe të realizuar nga një artist fiorentin. Kristiano Ronaldo që

Vazhdoni leximin →