Kaos në festimin e titullit kampion, merr flakë autobusi i Crvena Zvezdës

Festimi i titullit kampion nga ana futbollistëve të Crvena Zvezdës u shndërrua në një kaos të vërtetë, pasi autobusi me lojtarët festues mori flakë, ndërsa ai po ndiqte rrugën nga stadiumi “Rajko Mitiç” drejt kishës së madhe “Sveti Sava” të Beogradit. Në autobusin e hapur turistik shpërheu flaka që, sipas informacioneve të para, është shkaktuar

Vazhdoni leximin →

Panik te Bylisi, aksidentohet autobuzi i skuadrës

Skuadra e Bylisit nuk ka mundur të mbërrijë dot në Lushnjë, për ndeshje e rradhës,, që sipas kalendarit ishte programuar për tu zhvilluar sot në stadiumin “Roza Haxhiu” dhe shkak është bërë një aksident ku është përfshirë autobuzi që transportonte skuadrën. Autobuzi i ekipit ballshiot ka goditur një mjet tjetër, por për fat të mirë

Vazhdoni leximin →