Nis numërimi i votave për “Topin e artë”: Modriç lider, Ronaldo s’duket asgjëkund?!

Media franceze shkruan se ka filluar numërimi i votave për “Topin e artë”, një çmim, të cilin e jep revista prestigjioze franceze, “Frans Futboll”. Momentalisht, duke pasur parasysh votat e grumbulluara deri tani, listën e kryeson Luka Modriç, ndërkohë që konkurrentë kryesorë të tij janë Rafale Varan dhe Kilian Mbape që vijnë menjëherë mbas tij.

Vazhdoni leximin →