Superiore/ Goditjet drejt portës, cilat janë skuadrat me shifrat më të mira

Kampionati “Abissnet Superiore” do të rikthehet këtë fundjavë për të nisur fazën e tretë të sezonit 2023/2024. Përsa i përket ecurisë të dy fazave të para është bërë një analizë e detajuar dhe janë nxjerrë disa të dhëna interesante që kanë të bëjnë me fazën ofensive dhe defensive. Egnatia është skuadra që ka bërë më mirë

Vazhdoni leximin →

Konte analizon humbjen: Duhet të humbësh që të rritesh!

I kënaqur dhe i dëshpëruar, por i ndërgjegjshëm për limitet e skuadrës së tij. Antonio Konte e ka këtë të mirë, që nuk alarmohet më shumë sesa duhet, dhe Interi po ia shpërblen, edhe pse ndonjëherë humb. Duke analizuar disfatën në fushën e Lacios, ish-trajneri i Juventusit dhe i Italisë, u përpoq të fliste me

Vazhdoni leximin →