Votohet Mesi fiton Ronaldo, përsëritet historia Tramp vs Klinton

Leo Mesi ka marrë më shumë vota për formacionin e vitit 2016, por Kristiano Ronaldo është shpallur më i miri. Pra në fund është portugezi që fiton një tjetër trofe personal, duke plotësuar ekspozitën e një viti të mrekullueshëm.

Por meqenëse argjentinasi ka marrë më shumë vota për formacionin, gjithçka I ngjan duelit presidencial, Donald Tramp vs Hilari Klinton, ku kandidatja e fundit mori më shumë vota, por Trump do të jetë president i Amerikës për katër vitet e ardhshme. Dhe ja çfarë kanë publikuar menjëherë mjeshtrat e ironisë.

Sfidanti.al