Vanda Nara, sa sensuale për ditëlindjen e saj

Vanda Nara është një prej WAGsave më të famshme në botë për lidhjen e saj aktuale me Mauro Ikardin dhe me romancën e mëparshme me Maksi Lopez. modelja argjentinase që është bashkëshortja e afgjentja e sulmuesit të Interit në festoi 32 vjetorin e saj të lindjes dhe këtë e bëri në mënyrën më të mirë të mundshme

Në Milano u mbajt festa e organizuar me këtë rast ku të ftuar padyshim ishin edhe futbollistët e Interit. duket se bashkëshorti i saj mauro Ikardi ishte i papërmbajtshëm në këtë festë e cila mesa duket i shërbeu për të harruar humbjen që skuadra zijkaltër pësoi në ndeshjen me Juventusin

Ndërkaq, vetë Vanda e kishte paraprirë këtë festë me publikimin e disa fotove të saj në rrjetin social Instagram teksa është duke mbajtur një tortë e rrethuar nga tullumbacet rozë.

sfidanti.al