Nejmar shkon keq me shokët, si engjëll sillet me bukuroshen Sara

Krahas milionave që merr nga PSG-ja, braziliani Neymar duket se po shijon edhe romancën me modelen dhe aktoren portugeze, Sara Sampaio.

Ylli brazilian fluturon shpesh për në Londër, atje ku jeton aktualisht bukuroshja portugeze, ndërsa nuk ngurron të ndajë edhe fotot nën shoqërinë e saj.

Që të dy e kanë mohuar gjithmonë lidhjen mes tyre, duke thënë se janë vetëm miq të mirë, por a mund t’i rezistojë Neymar tundimit për ‘të shënuar në portën’ e Sampaios…