Ku jeton Sara, “flaka” e re e Ilkai Gyndoganit?

Emrin e ka të tillë, si një shenjë e qartë e rrënjeve të saj të përziera, prej pasardhëseje të një familjeje tuniziane që jeton dhe punon në Europë. Sara Arfaui është tashmë e konfirmuar si e dashura e re e futbollistit të kombëtares së Gjermanisë, Ilkai Gyndogan. Mesfushori 30-vjeçar me origjinë turke, shkoi afër Sarës

Vazhdoni leximin →

Sara nuk ka të sharë, bravo Çiçarito për nuhatjen para..porte!

Quhet Sarah Kohan, është stutende australiane dhe ka një fizik për ta patur zili. Është “trofeu” i fundit i fituar nga sulmuesi i West Hamit, Chicharito Hernandez. Futbollisti i përfaqësueses meksikane gjithmonë ka ditur të godasë në shenjë kur bëhet fjalë për jetën e tij private. Te West Hami shpresojnë që të shënojë shumë gola,

Vazhdoni leximin →

Nejmar shkon keq me shokët, si engjëll sillet me bukuroshen Sara

Krahas milionave që merr nga PSG-ja, braziliani Neymar duket se po shijon edhe romancën me modelen dhe aktoren portugeze, Sara Sampaio. Ylli brazilian fluturon shpesh për në Londër, atje ku jeton aktualisht bukuroshja portugeze, ndërsa nuk ngurron të ndajë edhe fotot nën shoqërinë e saj. Që të dy e kanë mohuar gjithmonë lidhjen mes tyre,

Vazhdoni leximin →