Sara nuk ka të sharë, bravo Çiçarito për nuhatjen para..porte!

Quhet Sarah Kohan, është stutende australiane dhe ka një fizik për ta patur zili. Është “trofeu” i fundit i fituar nga sulmuesi i West Hamit, Chicharito Hernandez.
Futbollisti i përfaqësueses meksikane gjithmonë ka ditur të godasë në shenjë kur bëhet fjalë për jetën e tij private.
Te West Hami shpresojnë që të shënojë shumë gola, por ende pa nisur sezoni Chicharito tregoi edhe një herë se ka shumë nuhatje para… portës.