Sara Carbonero dhe Shakira: Mesazhe respekti dhe admirimi ndaj njëra-tjetres

Sara Carbonero dhe Shakira kanë më shumë të elementë të përbashkët nga sa mund të mendohet. Të dyja janë të lidhura me futbollistë të famshëm, janë nëna të dy djemve dhe kanë një karrierë të shkëlqyer në fushat e tyre respektuve, duke mos harruar këtu faktin që kanë edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale. Por jo vetëm kaq, këngëtarja kolumbiane dhe gazetarja spanjolle jo pak herë kanë rastisur të jenë bashkë në grumbullimet e ‘La roja’-s, kështu që nuk është aspak e cuditshme nëse ato shkëmbejnë mesazhe me njëra-tjetrën. Carbonero i befasoi të gjithë admiruesit e saj duke publikuar në Instagram një video ku ajo ishte duke drejtuar makinën nën ritmin e këngës ‘Me enamore’, kënga e fundit e Shakirës e dedikuar Pique. E menjëhershme ishte përgjiogjja e artistes 40 vjecare e cila në profilin e saj në Twitter shkruan: Edhe unë jam admiruese e Sarës dhe Ikerit!

sfidanti.al