Mayweather e mban fjalën; festë në klub striptizmi pas fitores ndaj McGregor

‘Pas fitores do të organizoj një festë me shumë femra të bukura në një klub striptizmi-ishte deklarata e Floyd Mayweather e bërë përpara sfidës me McGregor dhe amerikani  e mbajti fjalën. Në fakt, Mayweather nuk e shtrëngoi aspak dorën pas sfidës në Las Vegas dhe iu turr festimeve nën shoqërinë e balerinave ku ‘Money’ nuk ngurroi të hedhe në ajër kartmonedha të një prerje të madhe  ndërkohë që rreth tij ishin shumë vajza që të mahnisnin me fizikun e tyre.

sfidanti.al