Mayweather-McGregor, do të ketë sfidë revanshi në 2020?

Menjëherë pas fitores së Conor McGregor me Donald Cerronen kanë filluar të qarkullojnë zërat për një sfidë revanshi mes yllit irlandez të UFC dhe Floyd Mayweather. Në fakt është vetë ky i fundit që ka lënë të kuptohet se ekziston mundësia e organizimit të një eventi të tillë në profilin e tij në Instagram. mësohet

Vazhdoni leximin →