Halandi e pranon: Isha shumë nervoz para penalltisë!

Goli ishte i tij sërish, dhe bashkë me të erdhi edhe fitorja. Mançester Siti është me fat që e ka Erling Halandin, sidomos kur ai kthehet pas 2 ndeshjeve mungesë dhe luan vetëm 30 minuta. Halandi u shpreh i lumtur për rrjetën e shënuar me penallti ndaj Fulhamit në stadiumin “Etihad”, që siguroi tri pikët

Vazhdoni leximin →