Edhe Mario Balotelli nuk e lë rehat Interin

Sulmuesi që ka shijuar këtë derbi edhe në fanellën e Interit edhe të Milanit, Mario Balotelli, e ka bërë të qartë se të dielën mbrëma do ta mbështesë Milanin. Këtë e vërtetoi vetë lojtari, i cili ka publikuar një fotografi tejet interesante ku ka shkruar: “Shumë shpejt dita e derbit”.

Milan dhe Inter përballen të dielen ne ora 20:45