Serhio Ramos snobon Ronaldon: FIFA The Best? Do t’ia jepja Modriçit

Serhio Ramos thumbon ate qe deri pak javeve ishte shoku i tij i skuadres  te Reali i Madridit, Kristiano Ronaldon. Kapiteni i Los Blancos dhe perfaqesuses spanjolle theksoi se Luka Modric meriton te fitoje Cmimin FIFA The Best.

‘Ka futbolliste me me shume emer e me me shume marketing, por Modric e meriton cmimin-tha Serhio Ramos ne nje interviste per ‘AS’ duke i leshuar shigjeta ironie pikerisht Kristiano Ronaldos-te shohim kush do fitoje. Ajo qe eshte e sigur eshte se Luka eshte miku im, jam shume krenar qe luaj me te ne te njejten skuader. Nese ai do te fitoje une do te jem shume i lumtur’.

Sfidanti.al