Juventus, Real e Barcelona reagojnë: Nga UEFA presione të papranueshme, por gati të diskutojmë

Barcelona, Juventusi dhe Reali i Madridit teksa janë në pritje për të mësuar sanksionet nga UEFA, vendosën të dalin me një komunikatë të përbashkët shtypi ku flitet për presione të papranueshme dhe kërcënime në drejtim të klubeve themeluese të Super League, por duke shprehut në të njëjtën kohë edhe disponibilitetin për të diskutuar. Në komunikatën

Vazhdoni leximin →

Real Madrid, pa Hazard në El Clasico me Barcelonën

Reali i Madridit kreu seancën e fundit stërvitore përpara El Clasicos me Barcelonën që do të luhet në mbrëmjen e kësaj të shtune. Thuajse të gjithë futbollistët kanë kryer përgatitjet e fundit për kërë superpërballje ku Los Blancos shkojnë me moralin e lartë pas fitores 3-1 me Liverpoolin në Ligën e Kampioneve dhe me qetësinë

Vazhdoni leximin →