Te Reali i Madridit shpërthen cështja Serhio Ramos

Te Reali i Madridit shpërthen cështja Serhio Ramos. Kapiteni i Los Blancos po mendon të lërë skuadrën madrilene, dicka që u bë e ditur nga programi ‘El Chiringuito’. Mësohet se shkaku që Ramos po e mendon largimin nga Reali i Madridit nuk është aspekti financiar duke qenë se andaluziani përfiton 12.5 milionë Euro në sezon,

Vazhdoni leximin →

Kriza e Realit, Ramos: Marrim persiper pergjegjesine

Serhio Ramos ka thyer heshtjen pas humbjes 5-1 te Realit ne ‘El Clasico’ me Barcelonen qe thelloi krizen e kesaj skuadre dhe solli edhe shkarkimin e trajnerit Lopetegi. Kapiteni i ‘Los Blancos’ shfrytezoi rrjetet sociale per te bere autokritike dhe te marre persiper pergjegjesine per gjendjen e krijuar ne skuader, sigurisht se bashku me futbollistet

Vazhdoni leximin →