Hej, Nejmar kujdes me frenat, edhe Ronaldo tek Barça..

Neymar do të dëshironte që Ronaldo të luante për Barcelonën, sikur të mos mjaftonte kaq sa janë.

Në një intervistë për “A Bola”, ylli i Barcelonës, Neymar, tha se do të dëshironte shumë sikur të kishte mundësi të luante me Cristiano Ronaldon e Leo Messin në “Camp Nou”.

“Ronaldo është një legjendë. Do të doja të ishte këtu në Barcelonë të luaja bashkë me të dhe Messin”, deklaroi Neymar.