Levandovski te Reali? Reagon polaku: Nuk me interesojne keto zera

Se fundmi ne media eshte folur shume per rishfaqjen e interesit te Realit te Madriditi per Robert Levandovskit. Por sulmuesi polak duket se nuk eshte shume i shqetesuar nga keto zera.

‘Jam ne dijeni te situates, çdo vit e njejta histori. Nuk me interesojne zerat qe qarkullojne-tha Levandovski per revisten gjermane ‘Kicker’ ne versionin online te saj.

Sipas ‘Kicker’, Levandovski siguroi se asnje nga perfaqesuesit e tij nuk ka qene ne kontakt me drejtuesit e Realit te Madridit. Robert Levandovski ka me Bajernin e Mynihut nje kontrate qe skadon ne vitin 2021. Ne kete sezon Levandovsku ka shenuar ne te 10 sfidat e luajtura ne Alianz Arena dhe nese ai do te shenoje ne ndeshjen ndaj Shalkes do te barazoje rekordin e vete Jup Hejnkes.

Sfidanti.al