Champions, Anglia mund të mbetet pa finalen e madhe

Takimi i zhvilluar mes përfaqësuesve të qeverisë britanike dhe atyre të UEFA për finalen e Ligës së kampioneve nuk rezultoi i kënaqshëm për interesat e palës angleze. Sipas  asaj që publikon ‘Times’ bisedimet për zhvillimin e finales mes Chelseat dhe Manchester City në Wembley të Londrës nuk ishin te frytshme. Pavarësisht vullnetit të qeverisë së

Vazhdoni leximin →

Premtimi i Skriniar: Te Inter edhe vitin e ardhshëm

Milan Skriniar është një prej shtyllave të Interit kampion të këtij sezoni, një garanci edhe për të ardhmen dhe këtë e konfirmon ai vetë. ‘A do të qëndroj vitin tjetër këtu? Sigurisht që po. Zërat e merkatos janë dhe do të jenë gjithnjë, por nuk iu kam dhënë rëndësi  duke mos i komentuar-tha sllovaku për

Vazhdoni leximin →