Alegri duhet të bashkëjetojë me Ronaldon tek Juventusi

Trajneri doli në konferencë për shtyp dhe dha versionin zyrtar, pra që CR7-ta do të qendrojë. “Kristiano do të ketë më shumë përgjegjësi sesa 3 vjet më parë, – ishin fjalët e tij, – pres që veteranët të japin më shumë, të jenë vlerë e shtuar për ne, duke nisur nga Ronaldo”. Këto janë fjalët

Vazhdoni leximin →