Partizani, “as mish, as peshk” me koronavirusin, derbi i kryeqytetit “në hava”!

Një precedent e kemi dhe e kaluam me sukses. Ishte e përfshirë sërish Tirana, por edhe në atë rast, si lojtar pasiv, ndërsa përpara ndeshjes në Ballsh për Superligën një lojtar i vendasve rezultoi pozitiv me koronavirus. E njëjta situatë edhe sot, me dy futbollistë të Partizanit që dolën pozitivë pas testimeve, ndërsa këtë të

Vazhdoni leximin →