Kondobia dhe Kondogbia, dashuri dhe ndarje me stil blic

Geoffrey Kondogbia përfundimisht do të largohet nga Interi,fakt tepër ironik kur kujton pritjen e bujshme. Mesfushori francez, Geoffrey Kondogbia i ka dhënë lamtumirën Interit. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, mesfushori është përshëndetur më të gjithë shokët e skuadrës. Ish anëtari i Monacos shumë shpejt do të nisë një aventurë të re te skuadra spanjolle,

Vazhdoni leximin →